Дивимось трейлер мультфільму «Черепашки-ніндзя: Мутантська різанина»

Paramount Pictures та Nickelodeon випустили перший трейлер майбутнього анімаційного фільму «Черепашки-ніндзя: Мутантська різанина». У трейлері можна почути трек A Tribe Called Quest «Can I Kick It?».Створений у 1984 році, TMNT починався як інді-серія коміксів, що пародіювала супергероїв тієї епохи. Згодом черепащки швидко перетворилася на масштабну франшизу з сотнями коміксів, шоу, фільмів, іграшок, книжок, ігор. Хоч серія мала кілька популярних анімаційних екранізацій, останній повністю анімаційний фільм про TMNT вийшов понад 15 років тому, у 2007 році.

Склад акторів озвучки досить зірковий – Сет Роген, Джекі Чан, Джон Сіна, Пол Радд, Майя Рудольф та Айс Кьюб. За словами режисера Джеффа Роу, на створення фільму його надихнули ескізні малюнки, які він робив, коли навчався у старших класах:

«Кінцевий результат є фантастичним, оскільки все в Mutant Mayhem намальовано вручну, з великою кількістю деталей, прописаних у кожній сцені та декораціях. Мені подобається, що хмари на небі – це просто олівцеві закарлючки, наприклад. Я рекомендую вам поставити трейлер на паузу і просто подивитися на всі деталі і на те, як багато у фільмі дійсно схоже на каракулі з підліткового зошита», – сказав режисер.

Мультфільм з’явиться на екранах 4 серпня 2023-го.