Дрейк випустив діс на Кендріка з AI-голосами Snoop Dogg і 2Pac
Перестрілка дісами від топів хіп-хоп індустрії триває. Дрейк випустив ще один діс на свого опонента Кендріка Ламара (після треку «Push Ups»), в якому використав голоса Snoop Dogg і 2Pac, створені штучним інтелектом.
Трек має назву «Taylor Made Freestyle» і зараз доступний в інстаграмі Дрізі. За словами DJ Akademiks Дрейк сам писав куплети, зімітовані голосами Тупака та Снупа.
Читай також
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».