logo logo

Дрейк випустив діс на Кендріка з AI-голосами Snoop Dogg і 2Pac

Дрейк випустив діс на Кендріка з AI-голосами Snoop Dogg і 2Pac

Перестрілка дісами від топів хіп-хоп індустрії триває. Дрейк випустив ще один діс на свого опонента Кендріка Ламара (після треку «Push Ups»), в якому використав голоса Snoop Dogg і 2Pac, створені штучним інтелектом.

Трек має назву «Taylor Made Freestyle» і зараз доступний в інстаграмі Дрізі. За словами DJ Akademiks Дрейк сам писав куплети, зімітовані голосами Тупака та Снупа.



Читай також