Dr.Dre виклав саундтреки для «GTA: Online» на стримінгові сервіси
Dr.Dre виклав усі шість саундтреків, які він записав для доповнення гри GTA: Online. Тільки колаборація із легендарною грою змусила випустити перший реліз після його альбому «Compton» 2015 року.
У сандтреках взяли участь Anderson .Paak, Ty Dolla Sign, Rick Ross, Eminem, Busta Rhymes, Thurz, Cocoa Sarai, а у пісні «Diamond Mind» з’явився куплет покійного Nipsey Hussle. Усі треки можна почути на внутрішньоігрових радіостанціях.
Також компанія «Rockstar» офіційно повідомила про старт розробки наступної частини культової гри «Grand Theft Auto». Інформації про назву, сюжет та місце подій гри поки що немає.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
Топ цитат з альбому CHUPA 12 «M4S»
Репер підбирає несподівані і вигадливі рими до класичних треп тем.