Doja Cat танцює зі смертю у кліпі «Paint The Town Red»
Реперка з Каліфорнії готується до релізу четвертого студійного альбому та повертається до хіп-хоп звучання.
Doja Cat представила без перебільшень виняткову відеороботу «Paint The Town Red», яку зрежисувала сама. У ній вона в прямому сенсі показує свою демонічну сутність, танцює зі смертю, ходить по голові чорта, торгує м’ясом і тримає в руках чиїсь очні яблука.
Читай також
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Нове ім’я: North Posse
Продюсер родом із Макіївки, який працює в досить нішевому продюсерському жанрі треп/фонк ревайвал.
«Стрічка»: гід фестивалем
Ми все виокремили для вас декілька слотів, які додали до свого обов’язкового списку.