Dofamin — артист Black Beats
Dofamin став артистом лейблу Black Beats. Інформація про нового підписанта зʼявилася сьогодні в інстаграмі лейблу.
Знаходячись на дистрибуції Black Beats, репер вже встиг випустити три доволі успішних сингли — «COLD», «FORWARD» та «LEMBERGMAN», а також залетіти з гостьовим куплетом на альбом до нестора, ще одного підписанта лейблу.
Нагадаємо, що сьогодні артистами Black Beats також є Tery, vioria, The Curly, нестор, LOVERA BREAUX, SAGE та blessbaby.
Читай також
Українці з мемфіс-фонк сцени: розповідаємо про найцікавіші імена
Ми зібрали десять імен, котрі регулярно випускають релізи із темним, басовим і моторошним саундом.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Топ цитат з альбому CHUPA 12 «M4S»
Репер підбирає несподівані і вигадливі рими до класичних треп тем.