Diss One дропнув сингл «¿Cómo está?»
Diss One випустив черговий міцний сингл «¿Cómo está?». Це друга колаборація з мексиканським бітмейкером 6IXXX.
Два тижні тому вони представили перший спільний трек «Мотель».
Diss One випустив черговий міцний сингл «¿Cómo está?». Це друга колаборація з мексиканським бітмейкером 6IXXX.
Два тижні тому вони представили перший спільний трек «Мотель».