Diddy випустить перший сольний альбом за 17 років
Магнат від світу репу Diddy не випускав нових альбомів вже 17 років. Останній сольник «Press Play» вийшов у далекому 2006-му. Репер показав трейлер майбутньої платівки «The Love Album: Off the Grid».
Відео більше нагадує трейлер повноформатного біографічного фільму, аніж платівки репера. Diddy рефлексує щодо свого життєвого шляху, згадує кохану Кім Портер, яка померла у 2020 році та розмірковує над важливістю свого нового релізу.
Також у трейлері з’явились Justin Bieber, 21 Savage, The Weeknd, Swae Lee, Mary J. Blige, Babyface та інші артисти, з якими будуть фіти на платівці.
Дроп альбому «The Love Album: Off the Grid» планується на вересень.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.