logo logo

Diddy випустить перший сольний альбом за 17 років

Diddy випустить перший сольний альбом за 17 років

Магнат від світу репу Diddy не випускав нових альбомів вже 17 років. Останній сольник «Press Play» вийшов у далекому 2006-му. Репер показав трейлер майбутньої платівки «The Love Album: Off the Grid».


Відео більше нагадує трейлер повноформатного біографічного фільму, аніж платівки репера. Diddy рефлексує щодо свого життєвого шляху, згадує кохану Кім Портер, яка померла у 2020 році та розмірковує над важливістю свого нового релізу.

Також у трейлері з’явились Justin Bieber, 21 Savage, The Weeknd, Swae Lee, Mary J. Blige, Babyface та інші артисти, з якими будуть фіти на платівці.

Дроп альбому «The Love Album: Off the Grid» планується на вересень.


Читай також