Дев’ятий та Deltaplan випустили спільне відео та анонсували альбом
Нове відео Дев’ятого та Deltaplan знято для баскетбольного клубу «Рівне». Його супроводжує хаус-ремікс на пісню дуету «Все або нічого». На цьому новини від хлопців не закінчуються.
Разом з відео була названа остаточна дата виходу спільного альбому. Платівка рівнян побачить світ вже 18-го січня. Вона обов’язково з’явиться на нашому сайті.
Спеціально для rap.ua Дев’ятий показав обкладинку та трек-лист нового релізу.
1. Коли ти дорослий (за уч. Valeriya Studinska)
2. Ароматний вайб (за уч. Emeska)
3. Більше
4. Все або нічого
5. Гроші кицьки алкоголь
6. Хто (за уч. Чіпсет)
7. Дорога додому
8. Все або нічого (House remix)
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Future і Tyla записали офіційний саундтрек Чемпіонату Світу з футболу у США та Канаді
Дивимось кліп «Game Time».
