Дев’ятий та Deltaplan випустили спільне відео та анонсували альбом
Нове відео Дев’ятого та Deltaplan знято для баскетбольного клубу «Рівне». Його супроводжує хаус-ремікс на пісню дуету «Все або нічого». На цьому новини від хлопців не закінчуються.
Разом з відео була названа остаточна дата виходу спільного альбому. Платівка рівнян побачить світ вже 18-го січня. Вона обов’язково з’явиться на нашому сайті.
Спеціально для rap.ua Дев’ятий показав обкладинку та трек-лист нового релізу.
1. Коли ти дорослий (за уч. Valeriya Studinska)
2. Ароматний вайб (за уч. Emeska)
3. Більше
4. Все або нічого
5. Гроші кицьки алкоголь
6. Хто (за уч. Чіпсет)
7. Дорога додому
8. Все або нічого (House remix)
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
