logo logo

Дев’ятий та Dimych «Вечірнє місто»

Дев’ятий та Dimych «Вечірнє місто»

Дев’ятий презентує новий сингл «Вечірнє місто», створений у колаборації з Dimych із гурту Хай Уо!му Gрець.

Це трек з класичним репом, де за саунд відповідальні КГЗ, давній творчий партнер Дев’ятого, з яким він ще у 2009 році випустив дебютний альбом «Все Ровно…» та DJ Dobra Morda, який додав олдскульного присмаку скретчами.



Читай також