Дев’ятий та Dimych «Вечірнє місто»
Дев’ятий презентує новий сингл «Вечірнє місто», створений у колаборації з Dimych із гурту Хай Уо!му Gрець.
Це трек з класичним репом, де за саунд відповідальні КГЗ, давній творчий партнер Дев’ятого, з яким він ще у 2009 році випустив дебютний альбом «Все Ровно…» та DJ Dobra Morda, який додав олдскульного присмаку скретчами.
Читай також
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.