Destroy Lonely про відеоігри, хай-фешн, тягар зіркового статусу і спільний тур з Playboi Carti
На порталі Hypebeast вийшло інтерв’ю з Destroy Lonely – учасником лейблу Opium, котрий за останній рік захопив світові чарти так званим рейдж саундом на межі хіп-хопу і року, випустив надуспішний альбом «If Looks Could Kill» та попрацював із хай-фешн брендами Givenchy, Marc Jacobs і 1017 ALYX 9SM.
Перед великим спільним туром Antagonist із Playboi Carti артист розповів, як завдяки відеоіграм вибудовує свій образ та всесвіт навколо музики, чого навчився від дизайнера Меттью Вільямса, що для нього значать колеги по лейблу та як справляється з тягарем зіркового статусу.
Поговорімо про твій альбом «If Looks Could Kill». Що робить цей альбом особливим?
Всі півтора місяця, поки я працював над ним, я жив у Нью-Йорку. Зі мною в студії були всі мої продюсери, а також моя дівчина і найкращі друзі. Було дуже весело. Я передивився купу фільмів жахів. Я поклав усе своє життя в рукав на цю мить, просто створюючи музику від щирого серця.
Як цей альбом представляє тебе як артиста?
Альбом відображає перехідний період у моєму житті, коли я бачив, чув і надихався безліччю різних вражень. Це те, що я хотів представити світові – завантаження досвіду та натхнення, які я зберігаю для себе.
Маски – одна з головних тем у візуальному оформленні альбому. Звідки вони взялися і як вони пов’язані з вашим всесвітом?
Це маска «Look Killa», і я – Look Killa (альтер его репера). Це частина мене. Маска буде зі мною до кінця цієї подорожі, і я носитиму її під час туру. Я хочу розширити [мотив] до більшого всесвіту, чи то через короткометражні фільми, чи то через повнометражні.
Наскільки цей персонаж репрезентує твою особистість?
Look Killa – це версія мене, яка не прислухається до думок і поглядів світу. Він просто хоче видавати музику. Іноді я дозволяю речам потрапляти мені у вухо, і це трохи вибиває мене з колії. Але Look Killa на все начхати.
«If Looks Could Kill» складається з 26 треків, але у тебе є сотні невиданих пісень. Що плануєш робити з усім цим матеріалом?
Ми з друзями створюємо так багато музики. У нас так багато різних почуттів і вібрацій. Сподіваюся, одного дня я зможу випустити все це у світ. Кожна моя пісня – це запис у щоденнику. Деякі з них я відправляю у світ, а деякі залишаю для себе.
У мене було три, чотири, п’ять різних треклистів для кожного проєкту, який я коли-небудь робив. «If Looks Could Kill» я продумував останні два роки свого життя. Те ж саме з «No Stylist». Я був готовий дозволити людям почути ці пісні, тому що я підняв їх до того рівня, коли мав сенс випустити їх. У мене є певні кроки, які я хочу зробити, і після їх завершення я думаю: «Ось воно. Я готовий показати це».

Нещодавно ви випустили пісню «Turn Your Phone Off» разом з Pinkpantheress. Чим співпраця з іншою артисткою відрізняється від сольної роботи, і на що схожий цей процес?
Я думаю, що вона хотіла, щоб я працював з нею деякий час, і я завжди хотів зробити пісню разом з нею. Я був у Нью-Йорку, вона під’їхала і зіграла пісню, а я дописав до неї куплет. Це була швидка, але дійсно хороша і прониклива сесія. Завжди цікаво працювати з різними артистами, які роблять музику, відмінну від моєї, спостерігати за їхніми творчими процесами і дізнаватися про те, де вони знаходять своє звучання.
Яка ще музика вплинула на твою творчість?
Наразі мені подобається звучання альтернативного року. У мене є купа невиданих пісень з різними типами електронних інструментів і ритмічних бітів. Я намагаюся робити всі види музики, коли я в студії. Я не роблю тільки реп.
Де ти знаходиш натхнення поза музикою?
Я граю у багато відеоігор. Це не означає, що мені подобаються звуки відеоігор у моїй музиці, але світи, які створюються у відеоіграх, для мене надзвичайно божевільні. Вони завжди на 100% креативні. Світи, які створюються у фільмах, саундтреки до фільмів або вібрації, які створюють фільми, також надихають мене. Те ж саме стосується різної архітектури та технологій у світі. Я просто тримаю очі відкритими.
Ти хочеш, щоб твоя музика залишалася актуальною, навіть після того, як досяг такого рівня успіху?
Коли я в студії і створюю пісню, я хочу, щоб вона була впізнаваною. У мене все ще є особисті проблеми, фінансові труднощі та цілі, яких я намагаюся досягти. Люди, які знаходяться в тому ж місці, зможуть прийняти це. Я не намагаюся активно спілкуватися з людьми, які не проходять через те ж саме, що і я, тому що це не було б тим, ким я є насправді.
Як ти зацікавився модою?
З дитинства я завжди любив одяг. Коли у мене не було грошей, я носив чорні вузькі джинси та джинсові куртки від H&M. Я грав у відеоігри, такі як Grand Theft Auto, і одягався там так, як хотів би у житті, через свого персонажа в грі. Я також вивчав одяг і проводив час, дізнаючись про безліч різних брендів, креативних директорів і дизайнерів. У мене з’явилося бачення того, як я хочу виглядати, і тепер я можу повністю жити цим баченням. Те, як я зараз одягаюся, – це те, як я хотів одягатися все своє життя.
«У мене немає стиліста. Я не вірю в стилістів. Я сам себе одягаю на 25/8»
Як часто ти сам працюєш над своїм стилем?
У мене немає стиліста. Я не вірю в стилістів. Я сам себе одягаю 25/8. Коли я роблю фотосесії, я одягаю свій власний одяг, підбираю свій власний одяг, роблю все сам.
Про що ти думаєш, коли підбираєш одяг?
Що було б найкрутішим лайном для Боббі [ім’я Destroy Lonely], яке можна було б одягнути? До біса Destroy Lonely. Я думаю про те, що резонує зі мною як з людиною, а потім одягаю це.
Як почалась співпраця з Меттью Вільямсом і 1017 ALYX 9SM? Які у вас стосунки з Метью?
Я навіть не можу пригадати, коли вперше поспілкувався з Меттью. Зараз ми спілкуємося кожні пару тижнів або близько того. Я ціную ці стосунки, тому що вони допомагають мені глибше зануритися у світ моди. Кожного разу, коли я спілкуюся з ним, я чомусь вчуся. Пам’ятаю, я дивився покази 1017 ALYX 9SM, коли спав на дивані свого друга в Лос-Анджелесі. Я б купив усе від ALYX. Я любив цей бренд. І люблю донині.
Чи будеш розширювати свій вплив у моді?
У мене є власний бренд, в який я хочу зануритися. Я відчуваю, що це те, що я буду продовжувати в міру того, як моя кар’єра буде розвиватися. У мене буде цілий світ за межами музики.
«Я – світ. Кен Карсон – це світ. Плейбой Карті – це світ. Homixide Gang – це їхній власний світ. Опіум – це всесвіт для всього цього»
Цього року ти багато чого досяг. Як ти залишаєшся на плаву, коли популярність продовжує зростати?
Кількість моїх стрімів зросла. Мої шоу стали божевільнішими. В іншому, для мене все так само. Я не відчуваю, що моя популярність зросла, або що я став чимось іншим, ніж був минулого чи позаминулого року. Я намагаюся залишатися собою і завжди пам’ятаю, що роблю це, щоб годувати людей, які мене потребують, і допомагати людям, яким потрібно допомогти, а не для того, щоб стати відомим або просто розважитися.
Цього року ти багато чого досяг. Як ти залишатися на плаву, коли популярність продовжує зростати?
Кількість моїх стрімів зросла. Мої шоу стали божевільнішими. В іншому, для мене все так само. Я не відчуваю, що моя популярність зросла, або що я стала чимось іншим, ніж була минулого чи позаминулого року. Я намагаюся залишатися собою і завжди пам’ятаю, що роблю це, щоб годувати людей, яких годую, і допомагати людям, яким потрібно допомогти, а не для того, щоб стати відомим або просто розважитися.
В одному з твоїх треків є такі рядки: «І я б викинув усе це лайно, якби не міг дати його жодному з моїх друзів». Що для тебе означають твої друзі?
Мої друзі – одні з найважливіших людей у моєму житті. Вони мене надихають. Вони тримають мене на правильному шляху. Вони завжди показують мені щось нове. У мене є друзі, які не займаються музикою. У мене є друзі, які розумніші за мене, багатші за мене. Я вчуся у всіх так само як я вчуся у світу.

У минулому ти називав Кена Карсона своїм близнюком. Розкажи більше про динаміку цих стосунків?
Кен – один з моїх найкращих друзів. Він зі мною майже щодня. Зараз ми обидва проходимо через одні й ті ж речі, і ми вийшли з одних і тих же місць. Багато людей не в змозі взяти з собою друзів у цю подорож. Багато хто починає поводитися дивно. Ми були друзями до цього лайна, і я впевнений, що ми будемо друзями і після.
Що найбільше змінилося у твоєму житті після вибуху у кар’єрі?
Я хотів [бути музикантом] з дитинства, тому це не є чимось надзвичайно новим або шокуючим для мене, але я намагаюся звикнути до того, що шанувальники так високо мене цінують. Все, що я робив раніше, стало більш масштабним.
У вас заплановані дати туру з Playboi Carti та іншими учасниками лейблу Opium на осінь. Як ти розслабляєшся під час туру?
Тур, напевно, це час, коли я найбільш активний і готовий до роботи. Я просто обожнюю бути в дорозі, відвідувати різні місця і бачити, як шаленіють мої фанати. Це ще один навчальний досвід.
Як ти думаєш, що робить приналежність до світу Opium такою особливою для шанувальників і для тебе особисто?
Я – це світ. Кен – це світ. Карті – це світ. Homixide Gang – це їхній власний світ. Опіум – це всесвіт для всього цього. Для мене особисто Opium – це сім’я. Для моїх шанувальників – це ще одна річ, частиною якої вони можуть бути.
Інтерв’ю: Taylor Sprinkle
Переклад: Ілля Коваленко
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.
bentezhne «Вирівняти»
Новачок демонструє свій стиль - меланхолійний хіп-хоп на стику з R&B.