Denzel Curry «Melt My Eyez See Your Future»

У Києві 30 травня мав відбутися великий концерт Denzel Curry у рамках всесвітнього туру із новою платівкою «Melt My Eyez See Your Future».

Довгоочікуваний альбом вийшов цієї п’ятниці, але на жаль концерт Дензела не відбудеться у заявлену дату. Думаю, що причину пояснювати не треба. Однак, незважаючи ні на що, ця робота варта уваги.


Репер із Південної Флориди, який був одним із хедлайнерів хвилі популярності SoundCloud-репу із агресивним, насиченим басами хіп-хопом вже давно відійшов від цієї форми та продемонстрував вміння працювати з мелодією та розповідати чуттєві й меланхолічні (як на «TA13OO») історії. Новий альбом став найдорослішим у кар’єрі артиста.

На платівці Дензел знову перенастроює свій звук, змінюючи вогняну енергію останнього альбому «ZUU» на самоаналіз і демонстрацію вразливості та ментального стану власної особистості.


Концепція релізу вселяє слухача у внутрішній світ Каррі. Ось як репер в одному з інтерв’ю описав цей проєкт: «Цей альбом про мене, Дензела Каррі. Ніяких альтер его. Тільки Дензел Каррі»

Протягом всього альбому «Melt My Eyez See Your Future» репер зосереджений на собі, своїх проблемах та власному усвідомлені світу. Фраза «Melt My Eyez» («Розтопи мої очі») є метафорою оточуючих нас речей, на які ми воліємо заплющувати очі, а продовження назви «See Your Future» («Побач своє майбутнє») відображає бажання Дензела зробити світ краще і нагадати людям, що ми всі рівні й повинні разом рухатися у майбутнє. Цей сенс як ніколи актуальний саме зараз, під час великої кривавої війни, яка торкнулася не тільки нашої країни, а й планети загалом.


Навіть якщо ви не знайомі із творчістю Denzel Curry, ця робота може викликати бажання прослідкувати, як еволюціонував артист і як прийшов до того дорослого вдумливого звучання цього альбому. Сподіваємося почути живий виступ артиста під мирним небом Києва якомога скоріше.