Conway The Machine покинув хіп-хоп колектив Griselda
Один із засновників хіп-хоп гурту Griselda Conway The Machine повідомив, що залишає колектив та лейбл «Shady Records».
Саме зі своїм братом Westside Gunn вони за 10 років побудували вже культовий колектив та пройшли шлях від продажу наркотиків до визнання їх таланту та репу хіп-хоп індустрією. Однією з причин завершення співпраці із Griselda стало бажання репера отримати більше грошей та великий контракт із іншим лейблом.
Заяву стосовно завершення роботи із колективом він зробив на подкасті «Bootleg Kev Podcast». Тепер він є незалежним репером і вже готується до виходу сольної платівки. Conway The Machine сказав, що Griselda завжди буде місцем, яке він вважає своєю домівкою: «Griselda – це моє, я закинув це на свою спину. Ми із братом (Westside Gunn) побудували його».
Читай також: История успеха Griselda: как наркодилеры, которым респектует Eminem, выбились в топ
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Хронологія двох десятиліть: головні альбоми 10-х і 20-х
Розповідаємо про платівки та людей, які змінили жанр або вплинули на його розвиток.