Cьомий альбом Wu-Tang Clan вперше представлять публіці
Єдиний примірник сьомого студійного альбому Wu-Tang Clan «Once Upon a Time in Shaolin» вперше представлять публіці в австралійському Музеї старого та нового мистецтва (MONA) в Тасманії.
Платівка, над якою репери працювали понад шість років, існує лише на компакт-диску в єдиному екземплярі. Жодної його копії не можна завантажити чи прослухати в цифровому форматі. Після десяти років зберігання у сховищі, «Once Upon a Time in Shaolin» був проданий на аукціоні у 2013 році. Юридична угода для покупця передбачала, що платівку можна грати на музичних заходах, але не можна використовувати в комерційних цілях до 2103 року.
Фармацевтичний магнат Мартін Шкрелі придбав диск у 2018 році. Він був конфіскований урядом після його арешту і проданий NFT-ком’юніті PleasrDAO у 2021 році, який здійснив покупку за криптовалюту. Точна ціна не розголошується, але відомо, що це найдорожча фізична покупка музичного витвору в історії (приблизно 4 мільйони доларів).
Тепер власники позичать диск музею MONA в рамках виставки «Namedropping», що пройде з 15 по 24 червня. Вхід на ексклюзивне прослуховування лонгплею культових Ву буде безплатним.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно