«Червень» – перший сингл з нового альбому гурту sexnesc
Рок-гурт sexnesc починає готувати слухачів до майбутнього альбому, випустивши перший сингл з релізу «Червень».
«Пісня присвячена святу Івана Купала, пронизана червоним полумʼям, через яке ти неодмінно перестрибнеш, прямо в ранкову річку»- поетично описують трек учасники бенду.
Окрім роботи над альбомом, хлопці збираються у літній тур, який анонсують найближчим часом.