П’ять реперів з Черкас, які «будуть чинити опір»

«Черкаси будуть чинити опір» — слова мера міста, які вже за декілька днів стали мемом.

Що сталося? Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко випустив відеозвернення до президента про те, що всі мають бути рівними перед законом — в тому числі, однопартійці Зеленського. А доки, на думку Бондаренка, це не так, “Черкаси будуть чинити опір”.Слова мер обрав не випадкові: «Черкаси будуть чинити опір» — вислів військового капітана з українського фільму «Черкаси», в якому розповідається історія однойменного з назвою міста корабля, що був заблокований в озері Донзулав під час анкесії Криму.

Ми зібрали свій топ-5 черкаських реперів, які б могли чинити опір на українській сцені, і за мотивами фільму визначили кожному з черкаської команди своє військове звання.

До речі, фільм «Черкаси» ми дуже радимо вам подивитися. Карантин діє до 22 травня, часу в вас більше ніж достатньо.Старший матрос: ENGN

ENGN — той випадок, коли музика і зовнішність виконавця гармонійно доповнюють одне одного.

Артист записує R&B в стилі The Weeknd та публікує свої роботи на Soundcloud. Остання вийшла у квітні, і це найрепрезентативніша пісня з тих, що ми чули в ENGN.Мічман: Kazbet Clan

Kazbet Clan — реп-тріо, яке заснували музиканти, що до цього грали важку музику в різних колективах. Це помітно і по спільній творчості артистів.

Назва гурту звучить як «Казбет клан», це відсилка до назви найстарішого району Черкас.Старшина: Funtosik

Артист Funtosik представляв Черкаси на реп-карті України ще десять років тому.

Його найпомітніша робота називається «Немає меж».Старший лейтенант: Lil Smooky

Чи знали ви про те, що автор інструменталу до треку «Безумие» від ЛСП та Oxxxymiron — з Черкас?

Lil Smooky власних треків не записує, але є успішним саундпродюсером серед сучасних фрешменів. Окрім Оксі та ЛСП він робив музику для таких виконавців, як Yanix, Obladaet, Bumble Beezy, Markul, Face та багатьом іншим артистам.Капітан: Freel

Капітана команди довго шукати не довелося. Freel — екс-учасник  гурту «На Відміну Від», артист, який зараз активно займається сольною творчістю. 

Коли ми сьогодні звернулися до Андрія за порадами щодо цікавих артистів з його рідних Черкас, він якраз записував нову пісню. Закінчив — і відразу повернувся до нас.

Не забудьте прочитати наше велике інтерв’ю з артистом за цим посиланням.