logo logo

Чатті повертається

Чатті повертається

А ось і претендент на звання «камбек року»! Лідер культового київського гурту Мости, а потім і один з ключових учасників Грибів анонсував вихід нового альбому.

2-го лютого запланована прем‘єра синглу «Двойка», що увійде до релізу, а вже сьогодні репер облікував сніппет треку «Новая Жизнь К.И.».


Нагадаємо, що останній великий реліз від Чатті виходив ще у 2015-му році. Це був спільний альбом із Andrew Skat.

Читай також