Бумбокс & The Gitas «Тримай мене»
Нещодавно Бумбокс та гурт The Gitas представили спільну пісню «Тримай мене». Сьогодні вийшов кліп на цей трек. Відео знімали в 3 країнах, на двох континентах.
«Мені особисто дуже сподобалось те що вийшло. Скажу більше, мені це сподобалось більше, ніж дуже велика кількість кліпів, знятих раніше, особисто моїх, і знятих більш професійно. Тому що тут вдалося сфокусуватися і вхопити реальну емоцію. Це не ігрове відео, не постановочне. Фактично на двох різних континентах ми зняли відео на одну пісню, і це кайф. І це ще одна інша сторона розуміння цієї пісні, тому що світ маленький, нам здається що він велетенський, але він дуже малий, і це якраз про “Тримай мене” – тримайся, знайди себе в цьому світі, це дуже важливо», — говорить про цей кліп Андрій Хливнюк.
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт