Bobby Shmurda дропнув EP «BodBoy»

У 2014 році автор хіта «Hot N*gga» потрапив за ґрати на сім років. Його повернення на волю чекали як молоді зірки, які народилися за ці роки, так і авторитетні гіганти індустрії, які респектували реперу за трушність.

Минулого року репер нарешті вийшов з в’язниці, а зустріли його неймовірно тепло. Всі чекали що Bobby одразу дропне розривний альбом, але репер взяв паузу і випустив лише кілька синглів. Зараз же Bobby Shmurda презентував перший проєкт з моменту звільнення «BodBoy».


Слухаючи цей реліз з дев’яти треків одразу зрозуміло, що затяжна пауза була потрібна: замість того щоб лупити купу треків та альбомів із застарілим саундом, Bobby Shmurda взяв час на адаптацію до сучасних трендів, які пройшли крізь нього за сім років. В результаті реперу вдалося освіжити саунд, але залишити власний стиль.

Також він не запросив топових зірок індустрії, які б із задоволенням фітанули з ним та підняли роботі прослуховування на стримінгах. У міні-альбомі лише два сумісних треки з близькими Fat Tony та Rowdy Rebel.

EP «BodBoy» доводить, що Bobby Shmurda не біжить за хайпом і грошима на хвилі довгоочікуваного звільнення. Репер поступово намагається закріпити свій статус зірки не кримінальною історію, а щирою творчістю.

До речі велика платівка артиста «Ready to Live», скоріш за все, вийде цього року.