logo logo

bo та slp випустили трек «west side»

bo та slp випустили трек «west side»

Репер з Дніпра bo продовжує розвиватися у нішевому бум-беп саунді, заручившись підтримкою slp із Запоріжжя.

Нещодавно bo випустив тейп «f.u.bo» і схоже не має наміру зупинятись випускати свіжий матеріал. Сингл «west side» – класика олдскульного хіп-хопу із тягучим речитативом і безліччю абстрактних рядків та пушем ідеї, що такий звук не почути в чартах чи на радіо.

«В цьому репі змалку плавав і не потонув як бачиш, я ледачий і шо? Не шукаю більше шоп, бо він сам мене знайшов».

Читай також