bo та slp випустили трек «west side»
Репер з Дніпра bo продовжує розвиватися у нішевому бум-беп саунді, заручившись підтримкою slp із Запоріжжя.
Нещодавно bo випустив тейп «f.u.bo» і схоже не має наміру зупинятись випускати свіжий матеріал. Сингл «west side» – класика олдскульного хіп-хопу із тягучим речитативом і безліччю абстрактних рядків та пушем ідеї, що такий звук не почути в чартах чи на радіо.
«В цьому репі змалку плавав і не потонув як бачиш, я ледачий і шо? Не шукаю більше шоп, бо він сам мене знайшов».
Читай також
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.