beshket, Рома Майк та Воха «Зіронька»
beshket готується представити дебютний альбом «Думки без терміну вживання» цього літа. Новий трек за участі Рома Майк (в них ще був спільний трек на альбомі Роми «New Era) та Воха «Зіронька» – це перший сингл з майбутнього релізу.
У брейбіт інструменталі використано семпл треку Ірини Білик «Одинокая» 1997 року.
Семплування є важливою частиною хіп-хопу, а українські твори того часу мають особливу чарівність звучання, що створює бажання робити такі експерименти й надалі», – говорить репер.
Читай також
kissesfromeldar дропнув альбом «saturnkisses(fromeldar)»
У ньому репер вдається до вже звичних текстів про саморуйнування, депресію і розчарування у житті.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
GRABAR представив кліп «тера»
Про внутрішні зміни людини в умовах війни та втрат.