Беринчик переміг Лобова в бою на голих кулаках. Що це взагалі було?

Український боксер легкої ваги Денис Беринчик (15-0, 8 КО) здобув перемогу над колишнім бійцем UFC Артемом Лобовим в рамках проекту Mahatch.

Якщо ви пропустили, розповідаємо: Mahatch – ютуб-проєкт, в якому бійці змагаються без будь-яких рукавичок – лише на затейпованих руках.

Для Дениса Беринчика цей бій був дебютом в подібному проєкті, коли для Лобова це вже не перший досвід (раніше він переміг в такому форматі зіркового боксера Пола Маліньяджі).

Майже весь поєдинок Беринчик над своїм опонентом домінував. Від раунду до раунду його перевага збільшувалась і Артем Лобов відмовився виходити на п’ятий, заключний раунд бою, до цього побувавши в двох нокдаунах.

Якщо на папері це і може виглядати цікаво, то наживо – зовсім ні. Ліга Mahatch, як і багато подібних промоушнів, що створилися за останній рік, виглядає не спортивно, не красиво і мало кому може сподобатися. Імпровізований ринг, створений за допомогою мішків з піском, незрозуміла аудиторія навколо – це більше нагадує з’ясування стосунків за нічним клубом. Сподіваємось, український боксер, який досить непогано виступає в реальному спорті, продовжить кар’єру там.ОГЛЯД ПОЄДИНКУ ДИВІТЬСЯ ТУТ