badactress презентувала сингл «не стало»
badactress презентувала свій третій сингл, разом із яким вийшла й зворушлива мінімалістична екранізація.
Пісня «не стало» — про нестерпний біль від втрати рідної людини.
«Я присвячую цю пісню двом рідним та близьким для мене людям, чий останній подих вкрав січень і перетворив на порив морозного зимового вітру. Нехай мої зіроньки сяятимуть яскраво і не згасатимуть у пам‘яті моїй та моєї сім‘ї», — коментує артистка нову роботу.
Саундпродюсером треку badactress традиційно став Krechet.
Читай також
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.