badactress презентувала сингл «не стало»
badactress презентувала свій третій сингл, разом із яким вийшла й зворушлива мінімалістична екранізація.
Пісня «не стало» — про нестерпний біль від втрати рідної людини.
«Я присвячую цю пісню двом рідним та близьким для мене людям, чий останній подих вкрав січень і перетворив на порив морозного зимового вітру. Нехай мої зіроньки сяятимуть яскраво і не згасатимуть у пам‘яті моїй та моєї сім‘ї», — коментує артистка нову роботу.
Саундпродюсером треку badactress традиційно став Krechet.
Читай також
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Future і Tyla записали офіційний саундтрек Чемпіонату Світу з футболу у США та Канаді
Дивимось кліп «Game Time».
AveKucher дропнув трек «СВИНЯ»
Репер застрибнув на варіацію філі-дріл саунду.