Аудіовізуальний перформанс «Тиск. Досвід» прямує до Європи

Аудіовізуальні перформанси «Тиск. Досвід» від електронної формації ТИСК, VJ group CUBE та спільноти Some People пройдуть у Парижі, Берліні, Варшаві та Вроцлаві. Нещодавно тур «Тиск. Досвід» завершився в Україні.


«Тиск. Досвід» – це не просто концерт або вистава, це дійсно досвід, який людина переживе та запам’ятає. І який, як ми сподіваємось, зробить цей тривожний час трохи легшим та спокійнішим.

Вже завтра європейський тур стартує у Варшаві (18.02). Наступні перформанси пройдуть у Вроцлаві (20.02), Парижі (22.02) та Берліні (25.02).

Щоб відвідати подію шукай своє місто за посиланням та заповнюй форму.

«Світова історія знає безліч прикладів, коли війна ставала не лише точкою знищення та дестрою, але й поінтом, в якому на уламках старих конструкцій шукаються нові змісти. Наша боротьба не лише за фізичні території: цей воєнний конфлікт ще й за свою самобутню культуру, яка будуватиметься не десь в майбутньому, а повинна створюватись прямо зараз, підтримуючи увагу суспільства на боротьбі і даючи вивільнити моральні зажатості та важкі думки людей. Для таких цілей потрібні нові мистецькі форми, і аудіовізуальний перформанс «Тиск. Досвід», одна з них.


З точки зору психоакустики – морально-емоційний стан людини залежить від звукових хвиль, і ними ж можна його корегувати. Якщо до звуків та музики додати ще візуальний супровід, то можна отримати не просто перфоманс, але й сеанс терапії за допомогою арту. Наша головна ціль показати, що мистецтво – це не щось абстрактне й другорядне, це не менш важливий компонент підтримання духу боротьби і оптимістичного настрою в соціумі».