Артем Лоик – що з ним зараз?

Сьогодні, коли в медіа все несеться дуже швидко, більшість звикла обирати не тільки зрозумілу музику, а й «зрозумілого» артиста. Це Krechet – він артист-інкогніто з крутим продакшном та неймовірною продуктивністю, це PVNCH – жорсткий та правдивий реп з української провінції, це Yarmak – він Yarmak, це Wavy Dem – нова школа, читає англійською.

А ось Артем Лоик…стоп. А тут в одне словосполучення не виходить. До того ж артист перестав викладати треки, а почав викладати лайви. Ось він з незвичною для себе зачіскою та дивною мімікою читає трек «Авель», ось ділиться роздумами про війну та те, як людьми маніпулюють, а ось він 45 хвилин читає власні вірші на презентації своєї книги, а ось він поголився та доповнює свій трек на біт Емінема 2012 року новим україномовним партом, а ось старий добрий Лоик-кулемет, а ось Лоик «душевний», а ось він фристайлить на біт A$AP Ferg…

Коли всі артисти почали працювати над власним образом, промо і взяли вектор на покорення стрімінг-платформ, Артем від всіх цих правил гри, навпаки, відмовився (хоча має власну доволі велику за українськими мірками аудиторію). Чому? Ми запитали в самого артиста і він відповів так:

«Чому? Потому что я всю свою сознательную жизнь делаю то, что я хочу, а не то, что навязывает мода, тренды и желания толпы. Быть свободным от этого большое счастье».

Нижче ми зібрали найцікавіші відео з каналу Артема (їх на каналі артиста з початку року зібралося дуже багато), які виходили в цьому році і пропонуємо подивитись на різного Артема вам.