logo logo

Артем Лоік випустив трек «Кривавий тан»

Артем Лоік випустив трек «Кривавий тан»

Артем Лоік випустив новий трек з агресивною читкою під назвою «Кривавий тан».

Репер використав рядки з Гімну січових стрільців «Ой у лузі червона калина» та адаптував їх під сьогоднішні реалії боротьби нашого народу з ворогом.



Читай також