Alyosha Alyosha завершує кар‘єру. Замість «прощавайте» – фіт з АрХангелом

Альоша Альоша періодично з’являвся в стрічці реп-тусовки та веселив нас оглядами, критикою реперів та всратими (як і його вигадане село Всрате) текстами.

Сьогодні він йде на пенсію і завершує кар’єру, між тим залишаючи за собою право повернутись, якщо ми будемо погано себе вести. Замість прощання – трек «Рагуль», де в якості гостя виступає (і читає, до речі, українською) Микита АрХангел.«Всім привіт. Це Альоша Альоша і прийшов час попрощатись. Чому? Бо я вигадав село Всрате як уособлення всього поганого шо є в Україні – меншовартість, лінь, колхоз, поганий смак, наркота, ось це все. Моїм принципом було «чим гірше тим краще», звідси цей кривий автотюн і тексти.

Тоді я казав, що село Всрате зникне, коли Україна перестане бути всратою і сьогодні я розумію, що це сталось. Я не можу зараз помічати наші недоліки, адже їх заміщає сила народу, про яку я навіть не здогадувався. Тому маю попрощатись з усіма і сказати, що лишаю рідне село Всрате.

Якщо ж (не дай Бог) ми знову почнемо ісполнять після перемоги – я повернусь і знову почну х₽єсосити все підряд, а поки що – всіх обійняв, пишаюсь вами.

Єдине, що хочу сказати наостанок – це трек «Рагуль» – останнє негативне висловлювання щодо українців. Сподіваюсь все буде так, як читає в своєму парті Архангел, адже власні недоліки треба приймати – тільки так їх можна перемогти.

Це був Альоша Альоша. Головний реп-експерт. Слава Україні».