Alyona Alyona і Alina Pash номіновані на премію YUNA 2019

Стали відомі всі номінанти щорічної української премії YUNA. У списках головної музичної премії країни знайшлося місце для Alyona Alyona, MamaRika і Alina Pash. Ми вважаємо, що для українського репу – це досягнення.

Восьма за рахунком церемонія вручення YUNA відбудеться 22-го березня у Києві.

Шорт лист всіх номінацій виглядає наступним чином:

«Найкращий виконавець» 
MONATIK
Арсен Мірзоян
Макс Барських 
Олег Винник 
Сергей Бабкін
 
«Найкраща виконавиця» 
Jamala
NK
TAYANNA
Оля Полякова
Христина Соловій
 
«Найкращий поп-гурт» 
KADNAY
KAZKA
MOZGI 
Onuka
Время и Стекло

«Найкращий рок-гурт» 
O.Torvald
Pianoбой 
THE HARDKISS
Антитіла
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

«Найкраща пісня»
TDME – Антитіла
Все, що тебе не вбиває – Pianoбой 
Кораблі – THE HARDKISS
Крила – Jamala 
Плакала – KAZKA

«Найкраща пісня іншою мовою» 
#этомояночь – NK
Drunk Groove – MARUV та BOOSIN 
Superstar – LOBODA
Глубоко – MONATIK та Надя Дорофеєва
Сделай громче – Макс Барських

«Найкращий дует» 
Drunk Groove – MARUV та BOOSIN
Глубоко – MONATIK та Надя Дорофеєва
Найкращий день – Потап та Олег Винник
Тримай мене – Бумбокс та The Gitas
Цей день – MONATIK та Ніна Матвієнко

«Найкращий альбом» 
Black Water – MARUV
KARMA – KAZKA
Mozaїka – Onuka
Залізна ластівка – THE HARDKISS
Тримай мене – TAYANNA

«Найкращий відеокліп» 
Drunk Groove – MARUV та BOOSIN
Superstar – LOBODA
TDME – Антитіла
Глубоко – MONATIK та Надя Дорофеєва
Плакала – KAZKA

«Відкриття року» 
Alina Pash
BOOSIN
MARUV
NK 
The Gitas

«Найкращий естрадний хіт» 
Мама – Оля Полякова
Найкращий день – Потап та Олег Винник
Не ховай очей – Ірина Білик
Тримай – NK
Як жити без тебе – Олег Винник

«Найкращий електронний хіт» 
Afrika – Іван Дорн 
Animal – Onuka
Drunk Groove – MARUV та BOOSIN 
Focus On Me – MARUV
Тіло – KADNAY

«Найкращий хіп-хоп хіт» 
Bitanga – Alina Pash
Алё, алё – MOZGI
Покопокохай – TamerlanAlena 
Рибки – Alyona Alyona
Файно – MamaRika

«Найкраще концертне шоу»
Великий стадіонний концерт «Кузьма – 50» у Львові
Всеукраїнський тур «На вершині» (Pianoбой)
Гранд-шоу «Королева ночі» (Оля Полякова)
Концерт «День Незалежності з Океаном Ельзи» (Океан Ельзи)
Шоу «Залізна ластівка» (The HARDKISS)
 
«Найкращий менеджмент артиста»
Enjoy! Records – Jamala
Mamamusic – KAZKA
MONATIK Corporation – MONATIK
NKteam by NICE2CU – NK
Secret Service EA – TAYANNA, Макс Барських, Оля Полякова
YULA company, Сніжана Бабкіна – Сергій Бабкін
Андрій Балан, Susy Production – Христина Соловій
Валерія Левицька (VIDLIK Records) – Onuka
Дмитро Шуров – Pianoбой
Єгор Кір’янов – The HARDKISS
Женя Галич, Юлія Каменчук – O.Torvald
Олег Ходачук, Максим Ткаченко, Євген Горюнов – БЕZ ОБМЕЖЕНЬ
Олександр Горбенко (RockSoulana Music) – Олег Винник
Олена Коляденко – KADNAY 
Продюсерський центр Потапа та Ірини Горової MOZGI Entertainment – MOZGI, Время и Стекло 
Сергій Вусик, Олена Гармаш – Антитіла
Юлія Колесник, Тетяна Зякун – Арсен Мірзоян