Alyona Al.kaida «Плюс на мінус дає плюс»

Жіночий реп – затерта до дир тема. Потрібен він чи не потрібен, чи має право жінка читати реп, чи вона має варити борщ і не лізти в чоловічу справу – ці суперечки тривають вже давно. 
Жіночий реп з душею, а не про те, що всі мужики козли чи про клуб та лакшері-життя – це взагалі рідкість. Сьогодні ми хочемо дати вам послухати альбом від Alyona Al.kaida – і це саме цікавий жіночий реп з душею. Щиро радимо! 

Слово авторці: «Альбом «Плюс на мінус дає плюс» – це одвічна боротьба протиріч в душі людини, боротьба добра зі злом, поштовх до експериментів. Це певне моє «дєтіще», яке я планувала зробити ще на початку кар’єри – свій сольний альбом. Я горжусь тим, що є україномовний слухач і все моє бажання творити на рідній змогло реалізуватися. 
Хоча насправді все банальніше – я написала один україномовний трек, після двохрічної творчої паузи, кинула його в мережу. І вирішила не кидати потреково, а зробити альбом. З часом то набуло значимості, концепції. Початок був у жовтні, після 5 Підбіту, де я в живу зачитала на афтепаті хлопцям трек і всі сказали, що хочуть ще. Так посіялося зерно. Та й взагалі, сама ідея показувати, яким може бути жіночий реп, довжиною в творчість, роками, викладена в кожному треці. Хочеться бути почутою, гідно оціненою (не особисто, а як елемент жіночого репу загалом). Тому раджу послухати то кожному, хто вважає, що жінки не вміють читати реп, перш за все; також кожному, хто любить злиття читки і вокалу, мелодійних приспівів, соціальних тем. А також всім, кого цікавить україномовний реп».