Alina Pash про Авакова: “Скільки можна терпіти цю залупу?”

Alina Pash закликає прийти на мітинг за відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Він відбудеться 5 червня.

Про це вона повідомила в інстаграмі (щоправда, більш емоційний пост з’явився в її телеграм-каналі — там є ще й така фраза: “Камон, скільки можна терпіти цю «древню» залупу?! Хто не згоден – відписуйтесь, але мовчати тоді, коли є шанс скинути таких «пузанів», – no!”).

У публікації Alina Pash називає Авакова “нічим не кращим за Путіна”.

“Реформа поліції зупинена. Переслідування журналістів безнакані. Поліцейські при виконанні, що були причетні до ряду насильств та вбивств невинних людей, залишаються на свободі. Ти готовий миритися з цим й надалі?”, — пише артистка.

Причиною для мітингу став скандал у Кагарлику, що поблизу Києва. Там наприкінці травня поліцейські зґвалтували та мордували 26-річну дівчину, яка проходила свідком в одній із справ. Все відділення Кагарлицької поліції після цього розформували.

2 червня фракція “Голос” почала збір підписів за відставку міністра Авакова. Її підтримали 50 депутатів.


View this post on Instagram

5-го червня будемо відстоювати свою думку ✊🏽🚨 _______________________________ Зараз час великого апдейту системи в усіх сферах Світу – Ми це споглядаємо неозброєним оком і ТАКІ віруси варто теж прибирати. Культурі чесних мітингів та ефективних протестів в Україні бути! (Це нічого спільного немає із нелогічним вандалізмом.) Адже людина, що вважає себе вище закону, вважає себе незамінним на своїй посаді, а по суті діями не краще Путіна, що ні з ким не рахується й нікого не поважає. Фак іт! 🖕🏾 ————————— Реформа поліції зупинена; переслідування журналістів безнакані; поліцейські при виконанні, що були причетні до ряду насильств та вбивств невинних людей залишаються на свободі і список можна доповнювати корупційними справами й так далі… Хіба це те, із чим Ти готова/ий миритися й надалі?! #АваковаУВідставку ✊🏽

A post shared by ALINA PA$H 🇺🇦 (@alinapash) onbanner2