Alina Pash презентувала кліп з автором саундтреків для Marvel

Цього разу флагман лейблу Bitanga Blood випускає спільну пісню та відео з бельгійським музичним продюсером Apashe (Джон де Бук), мелодії якого звучали в рекламних роликах Marvel, Netflix, NBA, Samsung та Форсаж. Також його роботи використовувалася для фонового звукового оформлення відеоігор – Assassin’s Creed, Far Cry та Watch Dogs.

Аліна та Джон познайомились в мережі та вирішили створити спільну роботу. Коли в артистів вже була готова демо-версія треку, Apashe запропонував екранізувати його в Україні. Що й відбулося згодом. Частину кліпу відзняли в Україні, а іншу частину – в Канаді.


В роботі артисти показують альтернативне майбутнє, яке тісно пов’язане з жорстокістю минулого. Alina Pash затягує Apashe в XVI століття аби продемонструвати йому, які жахи відбувалися в патріархальному суспільстві. В кінці кліпу героїня Аліни ніби думає зробити з героєм Apashe так само, але залишає чоловіка наляканим, але живим, наодинці зі своїми думками.

«Ми домовилися з ним на зум-колл, у режимі «онлайн» почати щось думати. На коллі, побачивши і поспілкувавшись годинку ми зрозуміли, що все може бути супер кльово. Тому що ми один одному подобаємося: і по тому, що ми робимо в музлі, і по тому, які ми люди».


«Почала народжуватись пісня. Він мені прислав біт, я почала думати щось. В той час моя подруга, біологиня, в минулому музикантка, Оля Маслова кидає свій вірш, в якому і про біологію, і про клітини, і про музику. Тож, українська частина пісні – це її вірш, а англійська частина, – це вже написане мною. Адже, ця робота все ж інтернаціональна і хочеться аби люди скрізь розуміли сенс пісні».

«Я дуже радію, що Alina Pash і Apashe не просто схожі іменами, а ще й за внутрішніми якостями, по тому, як вони ставляться до музики, до меседжів, які вкладають».


Alina Pash

Особисто ми не можемо не радіти міжнародним колабораціям наших артистів. А тим паче, коли вони виходять саме такими.