Alina Pash анонсувала EP «Amerikraine Dream»

Alina Pash анонсувала новий реліз «Amerikraine Dream».

Вже зараз відкрито передзамовлення альбому на Apple Music. Новину про майбутній реліз артистка супроводжує атмосферний кліпом-тизером, над яким попрацював Nathan Daisy.«Amerikraine Dream» виходить 11 вересня. Так виглядає його обкладинка:Про що саме новий проєкт, артистка пояснює в інстаграмі:

“Amerikraine Dream” — це про Нас, українців, які так часто даремно шукають кращого життя (тої самої американської мрії) десь за морями, сліпо ігноруючи титанічні зміни, які відбуваються в нашій країні тут і зараз, і здатні відбутися повноцінно лише завдяки нам самим — українцям. “Amerikraine Dream” — це про здоровий патріотизм, ціллю якого є розбудова та створення повноцінного інституту держави, а не фальшиве прикривання національними символами заради відстоювання своїх особистих інтересів.


Україна — незалежна, але разом із тим сучасна та відкрита, Україна — це для всіх і кожного, не залежно від гендеру, зовнішності, орієнтації, віри чи кольору шкіри. Україна — це сміливість, а не страх. Це вільність, а не ізоляція. Це Ми, а не хтось.»