Alexjazz, Oksana Maslo та Roman Sheemy «Грай»
Alexjazz, Oksana Maslo та Roman Sheemy випустили офіційний ремейк пісні «Грай, скрипко, грай!» Тетяни Кочергіної та гурту «Кобза».
Ця пісня вийшла у далекому 1981 році на альбомі Тетяни «Уроки музики». Автор оригінальної музики до композиції – Кирило Стеценко. До речі він дав свій дозвіл на рімейк.
Саундпродюсер Roman Sheemy вдихнув нове життя у пісню, переробивши її у фанковий хаус саунд. Oksana Maslo як завжди прикрасила трек фольклорними заспівами, а Alexjazz зачитав під музику реп.
Читай також
Топ цитат з альбому CHUPA 12 «M4S»
Репер підбирає несподівані і вигадливі рими до класичних треп тем.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.