new

Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Релізи
8 февраля 2019, 14:35

Дев'ятий x Deltaplan «Рівне»

Відбулася прем'єра альбому «Рівне», який Андрій Дев'ятий записав спільно з DJ Deltaplan.

«В кожного з нас є місце, де починається його шлях. Місто Рівне, яке знаходиться на Заході України є своєрідним місцем сили для україномовного репу, адже саме тут концентрувалась його первинна енергія та коріння. В далеких дев’яностих саме звідки почався шлях цього жанру для великого загалу. Саме тоді, хвилю, яка згодом накрила всю країну, здійняли гурт ВУЗВ. Саме в це місто запрошують нас Дев’ятий та Deltaplan зі своїм новим альбомом «Рівне». 

З моменту свого початку вітчизняний реп встиг змінитися вже декілька разів, втім, як і саме місто Рівне. Своє бачення ситуації та життя виконавці втілили у восьми треках релізу. Композиції є досить різними по звучанню, деякі навіть по стилістиці (присутнє також хаус звучання), але всі вони поєднані однією сюжетною лінією. Лінією, яка проходить через все місто крізь призму текстів Дев’ятого. Тож давайте разом зануримось в атмосферу альбому, щоб ближче познайомитись з цим містом та його музикою.» - так описує альбом прес-реліз до нього.

На початку місяця дует анонсував реліз за допомогою відео «Все або нічого». Воно було знято для баскетбольного клубу «Рівне».

«Рівне» вже зараз можна послухати та завантажити на майданчиках iTunes та GooglePlay

 

Опубликовано 8 февраля, 14:35