logo logo

Альбом з в’язниці: Tory Lanez «PETERSON»

Альбом з в’язниці: Tory Lanez «PETERSON»

Канадець Tory Lanez продовжує відбувати покарання за стрільбу у свою колишню Megan Thee Stallion, котра отримала вогнепальну травму у ногу у 2020 році. Він має відсидіти 10 років.

Команда репера і сам Торі доводять, що продовжувати успішну музичну кар’єру можна знаходячись за ґратами, записуючи куплети у телефон. Новий альбом «PETERSON» (це справжнє прізвище артиста) повністю записаний у в’язниці, а серед фітів є колаба з ще одним засудженим репером – Max B.

Величезна платівка на 20 треків включає фіти від невідомих виконавців, які можуть також бути в’язнями.



Читай також