Альбом з в’язниці: Tory Lanez «PETERSON»
Канадець Tory Lanez продовжує відбувати покарання за стрільбу у свою колишню Megan Thee Stallion, котра отримала вогнепальну травму у ногу у 2020 році. Він має відсидіти 10 років.
Команда репера і сам Торі доводять, що продовжувати успішну музичну кар’єру можна знаходячись за ґратами, записуючи куплети у телефон. Новий альбом «PETERSON» (це справжнє прізвище артиста) повністю записаний у в’язниці, а серед фітів є колаба з ще одним засудженим репером – Max B.
Величезна платівка на 20 треків включає фіти від невідомих виконавців, які можуть також бути в’язнями.
YaZheYao та MiruVladeti «Шлях»
Класичний вуличний репрезент із важковаговим треп бітом.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.