«АГОНІЯ» – свіжий кліп від нестора, Libenson і OTOY
Перед релізом платівки «ВИХОДЯЧИ З КІМНАТИ» нестор і Libenson виклали сингл з тейпу за участі OTOY.
Трек «АГОНІЯ» доповнений кліпом, знятим в одному з модних дворів столиці.
Завтра о 20:00 артисти будуть стрімити онлайн-презентацію альбому на Twitch.