A$AP Rocky «Shittin’ Me»
A$AP Rocky представив трек «Shittin’ Me», який став офіційним саундтреком нової відеогри Need for Speed Unbound.
У треці Ракім нищить важкий басовий біт своїм флоу. Цікаво, що цей трек не новий: сніпет вже чотири роки гуляє мережею, а сам Rocky виконував його наживо кілька разів, наприклад на фестивалі Camp Flog Gnaw 2018.
Флако також присутній у новій грі Need for Speed Unbound. Він з’явився у трейлері, як обличчя гри, та показав свій справжній кастомний Mercedes-Benz 190E. Гравці зможуть позмагатися з ним в ігровому режимі, а переможець стане власником його віртуального авто.
Читай також
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.