A$AP Nast – учасник лейбу Opium
Нью-йоркський емсі A$AP Nast останні роки сконцентрувався на розвитку у фешн-індустрії, але цьогоріч вирішив повноцінно повернутись до релізу свіжого матеріалу.
Новим етапом в кар’єрі стало підписання контракту із лейблом свого товариша Playboi Carti Opium. Першим треком на новому місці стала колаборація із передовим представником об’єднання Destroy Lonely «AMG MUSIC», в якому він відразу переймає стиль, який пушать на лейбі.
Читай також
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.