«Я знаю, що багато українських політиків вживають». Мер Львова зняв відео на конопляному полі
В інстаграмі меру Львова Андрія Садового зявилося дуже цікаве відео, де він посерд конопляного поля агітує вживати олію з коноплі.
Далі цитата:
Відео знято на плантаціях технічних конопель (легальних!) в Глухівському районі на Сумщині. Їздив туди підтримати мера Мішеля Терещенка, який на мажоритарному окрузі від «Самопомочі» б‘ється з адептом «русского міра» Деркачем.
А взагалі, краще подивіться самі.
Мэр Львова снял вполне рэперское видео.@MishaKrupin Тебе как? pic.twitter.com/i6k9rzUEbN
— rap.ua (@_rap_ua_) 19 июля 2019 г.
Читай також