Харфанг представив дебютний альбом «Джерело»
Минулого року на сцені з’явився новий інкогніто-артист, який ховав обличчя за маскою і називав себе людиною-совою – це Харфанг. Впродовж цього часу репер випускав дуже якісні кінематографічні кліпи, які зібрали мільйони переглядів.
Настав час презентувати дебютний студійний альбом «Джерело», який включив 11 треків з поєднанням філософської хіп-хоп лірики, відвертих розмов про почуття та енергії вулиць. Платівка відкриває нову сторінку у творчості артиста, який до цього залишався загадковим, але наважився зняти маску.
У проєкті «Джерело» Харфангу вдалось об’єднати музикантів з різних світів, на фітах Kalush Orchestra, DOVI, АрХангел, TRIPLOVE та Саша Чемеров.
*communitypromo
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.