Sasha.Tysk «صَبْرٌ»: учасник гурту ТИСК презентує сольний проєкт
Sasha.Tysk – це новий проєкт українського музиканта і учасника гурту ТИСК Саші Первухіна (більше 20 вінілових релізів під іменами Sasha Pervukhin і Alex Pervukhin), який зараз базується в Парижі. У цьому проєкті Олександр поєднує авангардну електронну музику і українські тексти.
«صَبْرٌ» (читається, як Сабр) – це електро-реп з елементами індустріального техно – саме такий музичний бекграунд треку, назва якого з арабської означає «терпіння». Емоційний текст, який перемішується з локаціями Парижу, створює ефект тріпу, який завершується агресивним дропом, який і є кульмінацією усієї композиції.
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Паліндром випустив альбом «Декілька пісень невизначеності ч.1»
У цій роботі Степан говорить про час, у якому дедалі важче бути впевненим у завтрашньому дні.