logo logo

Нове ім’я: 6ATbK0 з дебютним альбомом «Вплив»

Нове ім’я: 6ATbK0 з дебютним альбомом «Вплив»

На лейблі Iriy Records, який просуває музику в жанрі leftfield bass, де бас займає центральне місце, вийшов дебютний альбом «Вплив» молодого музиканта 6ATbK0.


У цій роботі 6ATbK0 взяв за мету відтворити неспокійний і сирий звук минулого із темною і окультною атмосферою (як в тексті, так і в інструменталах), важкими металевими брейками, ломаними реп-структурами, елементами мемфіс-репу, рейв-перкусією та вінтажними синтезаторами.

«Те, що почалося з мікрофона і без чіткого напрямку, перетворилося на альбом, який не повторюється, не слідує за чимось і не просить дозволу. Перша половина вражає як живий сет — швидка, хаотична, заряджена — тоді як друга звертається всередину, рухаючись через теми пам’яті, духу і краху. Це альбом про вплив — про те, як звук проникає в тебе, формує тебе і зрештою знаходить шлях назад».

Завтра артист презентує платівку в рідному Києві у клубі Otel’.

Читай також