adidas та Abbey Road відкривають студію в Манчестері
Бренд adidas та легендарна Abbey Road оголосили партнерство, в рамках якого побудували студію світового рівня у Манчестері «adidas Originals Recording Studio».
Це – «найсучасніше обладнання, перевірені часом техніки та новітні ноу-хау для створення звуку, що визначають індустрію».






«Запуск студії звукозапису adidas Originals Recording Studio – це перша в світі співпраця, яка створює новий, розроблений Abbey Road простір для звукозапису поза стінами нашого будинку в Лондоні. Ми надзвичайно пишаємося тим, що співпрацюємо з adidas, Co-op Live та Factory International, щоб створити нову платформу для талантів у Манчестері та на північному заході, розширюючи нашу місію, спрямовану на підтримку та розширення можливостей глобальної спільноти музичних виконавців та творців, а також на формування майбутнього музичного мистецтва», – ділиться керуючий директор Abbey Road.
Some People анонсували колаборацію з Tresor Foundation
Вона стане знаком підтримки й солідарності зі становленням нової української електронної сцени.
Іван Клименко став членом Академії звукозапису GRAMMY
Тепер він може брати участь у двох етапах голосування премії.
«Я думаю, що експериментальний хіп-хоп може збирати повні зали»: велике інтерв’ю зі скало
Про британську електроніку, андеграундні вечірки в Мелітополі, виступи з лайв-бендом, скасований сольний концерт та поєднання музики зі звичайною роботою.