logo logo

Нове ім’я: Hope Play – свіжий подих для нішевого хіп-хопу з Мемфісу

Нове ім’я: Hope Play – свіжий подих для нішевого хіп-хопу з Мемфісу

Мініальбом «MURDER» від репера, продюсера та саунд-дизайнера Hope Play з міста Гайсин на Вінниччині без перебільшень можна назвати свіжим подихом у нішевому мемфіському лоуфай фонку і релізом, який увібрав у себе автентику субжанру, який з’явився у на початку 90-х.


«MURDER» – це поєднання сирого андеграундного звучання мемфіс репу та глибокої атмосфери лоуфай, яке, будемо відверті, майже не має аналогів в Україні.

Hope Play наситив альбом з шести треків канонічною окультною естетикою, насиченими басами, ретро-семплами та брудним продакшеном, що переносять в епоху касетних записів та гаражного саунду.

Він читає про внутрішню боротьбу, вуличну філософію та незалежність, не забувши залишити гострі панчі на кшталт: «Цей трек почує Клоннекс і візьме на рот це факт».


Читай також