4ERDAK представив альбом «Red Light»
Після кількох синглів, якими він прогрівав аудиторію, 4ERDAK випустив повноформатну платівку «Red Light»
Реліз включає 15 треків із треп саундом (від мінімалістичного до важкого) та речитативом під інструментали із експерементальним продакшеном, звичним для абстрактного хіп-хопу.
«Щодо продакшену, то більшість це KERCH та я, взагалі 4ERDAK початково створили ми з ним, він ще малим біти писав, а я дивився що і як. Тому в багатьох речах я вдячний йому за музику.
І звичайно swipeex. та Avantsee. З Avantsee також ще з часів коли ми малі були і мріяли, як з Павлограда поїдемо робити реп. Свайп взагалі відкрив для мене світ іншого звуку, люблю його музику, в мене дуже багато демок на його біти», – розповідає про продакшн 4ERDAK.
На фітах можна почути куплети від G Grizzie, EASTAVE, STAS AZARENKO, йо та 3kene.
«Не можу сказати, що я обирав саме список артистів, котрих хотів би бачити на релізі, просто коли фінально обирав треки, то деякі вже були з фітами».
Відразу з релізом альбому репер виклав кліп на перший трек «Intro Red Light», котрий розкриває візуальний стиль тейпу. Його зрежисував Андрій Лісанов.
«Так, буде навіть не один кліп. Лісанов мені як старший брат, душа, я вдячний йому не тільки за кліпи. І так, я сподіваюсь ми зробимо ще багато чого разом».
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.
Топ цитат з альбому CHUPA 12 «M4S»
Репер підбирає несподівані і вигадливі рими до класичних треп тем.