logo logo

Zlypni «Літо»

Zlypni «Літо»

Минулого року івано-франківський гурт Zlypni представив дебютний альбом «Ґрунт» та лайв-альбом «Злип-Злип», записаний під час виступу на фестивалі «Леся Квартиринка», що поєднує елементи панку, репу та психоделіки.

Першим синглом від інді артистів цьогоріч став «Літо» із зацикленим бриджем і приспівом вокалістки та настроєм, що налаштує на теплу пору року, хоч і не завжди всі дні радісні.



Читай також