Timbaland зізнався, що писав альбоми Jay-Z і Джастіна Тімберлейка під наркотиками
На подкасті The Pivot Podcast культовий продюсер Timbaland, який визначав напрямок звуку 00-х і 10-х розповів, що працював над альбомами Jay-Z «Magna Carta Holy Graal» та Джастіна Тімберлейка «The 20/20 Experience», коли переживав пік наркотичної залежності.
«Це було весело. Це були круті альбоми, але мої найкращі роботи були зроблені, коли я не вживав наркотики. Це факт», – сказав Тімбаланд.
Також продюсер розповів, що віддає перевагу своїм раннім роботам перед творіннями початку 2010-х років:
«Зараз я озираюся назад і розумію, що вони були чудовими, але вони не виділяються на тлі моїх великих альбомів, таких як «Big Pimpin», «Dirt Off Ya Shoulder» і «One In a Million».
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.
bentezhne «Вирівняти»
Новачок демонструє свій стиль - меланхолійний хіп-хоп на стику з R&B.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно