Erykah Badu випустить альбом у колабі з The Alchemist
Зірка соулу та R&B Erykah Badu, яка сяяла в 90-х, анонсувала свій шостий студійний альбом. Це перший повноформатний проєкт співачки за останні 15 років. Останньою була платівка «New Amerykah Part Two (Return of the Ankh)».
Офіційно новий тейп буде записаний у колабі із культовим продюсером сучасності The Alchemist, який має написати інструментал для кожного треку.
Еріка міцно пов’язана із хіп-хопом не тільки музично: вона зустрічалась із учасником легендарного гурту Outcast André 3000, з яким у них народився син.
Читай також
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.