RUSIIICK та Misha Substance випустили кліп «UA Everest»
Минулого року резиденти лейблу Polygon RUSIIICK та Misha Substance представили платівку «REACTOR». У експериментальній роботі автори міксують свій електронний досвід із давнім захопленням важкою музикою, металевими рифами, брейкбітом та агресивним речитативом.
Тепер вони повертаються до вмісту платівки із новим кліпом на трек «UA Everest», в якому використано багато психоделічних візуалів та кадрів з лайфсталом і виступами.
«Нестримна турбокінетична відеофеєрія що протистоїть статичній напрузі і не полишає в спокої навіть після перегляду», – так описують відеороботу RUSIIICK та Misha Substance.
bentezhne «Вирівняти»
Новачок демонструє свій стиль - меланхолійний хіп-хоп на стику з R&B.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.