Альбом з в’язниці: Tory Lanez «PETERSON»
Канадець Tory Lanez продовжує відбувати покарання за стрільбу у свою колишню Megan Thee Stallion, котра отримала вогнепальну травму у ногу у 2020 році. Він має відсидіти 10 років.
Команда репера і сам Торі доводять, що продовжувати успішну музичну кар’єру можна знаходячись за ґратами, записуючи куплети у телефон. Новий альбом «PETERSON» (це справжнє прізвище артиста) повністю записаний у в’язниці, а серед фітів є колаба з ще одним засудженим репером – Max B.
Величезна платівка на 20 треків включає фіти від невідомих виконавців, які можуть також бути в’язнями.
Українці з мемфіс-фонк сцени: розповідаємо про найцікавіші імена
Ми зібрали десять імен, котрі регулярно випускають релізи із темним, басовим і моторошним саундом.
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.
Фестиваль Brave! Factory випустив афтермуві 2025
«Якщо ми воюємо не за культуру, то за що тоді воювати?».