haterappers «Не забув»
На початку свого шляху у 2023 році артистка ще під попереднім псевдонімом MARIIA зарекомендувала себе, як виконавиця, що однаково добре володіє і речитативом, і вокалом.
Численні кавери на американських реперок та співачок і шалений фідбек на це у ТікТоці тільки підтверджували ці тези.
Згодом вона змінила сценічне ім’я на haterappers, встигла випустити кілька сольних синглів і спільні треки з Лост Гіфтом та Blockbaby.
Судячи по двох останніх композиціях здавалося, що артистка повністю викреслила свій флоу із творчості й віддала перевагу вокальним роботам.
Однак, ні, новий сингл «Не забув» поєднує у собі обидві сторони haterappers, де можна почути і речитатив у куплетах, і мелодійний вокальний хук.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.